KURUMSAL

KURUM TARİHÇESİ

1969 YILINDA SİTELERDE MOBİLYA BOYAMA ÜZERİNE KURULAN AKM MOBİLYA 80'Lİ YILLARIN BAŞINDA MOBİLYA SATIŞINA, 2000'Lİ YILLARIN BAŞINDA İSE MOBİLYA TASARIM VE ÜRETİMİNE BAŞLAMIŞTIR. YILLARIN TECRÜBESİ VE YARIM ASIRLIK BAŞARI HİKAYESİ İLE MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN OLMAYI BAŞARMIŞTIR. AKM MOBİLYA, EL İŞÇİLİĞİ ÜRÜNLERİ, ÖZGÜN TASARIMLARI, KALİTE ANLAYIŞI İLE FARK YARATMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.
ÜRETİLEN TÜM ÜRÜNLERDE KALİTE VE ESTETİĞİN BİR ARADA BULUNDURULMASINI ESAS ALAN AKM MOBİLYA, HER ZAMAN KENDİSİYLE YARIŞMAKTA VE KENDİNİ BİR RAKİP GİBİ GÖREREK HEP DAHA İLERİ FELSEFESİ İLE HAREKET ETMEKTEDİR. HER YENİ ÜRÜNE YENİ BİR ESER YARATMAK OLARAK BAKAN AKM, MOBİLYA TASARIM VE ÜRETİMİNİ BİR SANAT OLARAK GÖRMEKTEDİR. EL İŞÇİLİĞİNİN ÖN PLANDA OLDUĞU MOBİLYALARIN HER AŞAMASINDA İMZASI BULUNAN AKM MOBİLYA HEP DAHA İYİSİNİ ÜRETMEYİ KENDİSİNE GÖREV EDİNDİĞİNDEN ÖZEL ÜRETİM MOBİLYA SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMA OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIMAKTADIR. BİLGİSİ, ESTETİK BAKIŞ AÇISI VE TECRÜBESİNİ YENİ NESİLLERE AKTARARAK ÇALIŞMALARINI DEVAM ETTİRMEKTEDİR.

KURUCUMUZ

ŞİRKETİMİZİN KURUCULARI SN.NURİ ARSLAN VE SN.NİHAT ARSLAN BİNBİR EMEK VE ÖZVERİ İLE AKM MOBİLYA İÇİN GÜÇLÜ TEMELLER ATMIŞLAR, ÇALIŞKANLIKLARI VE DÜRÜST TİCARET ANLAYIŞLARIYLA KENDİLERİNDEN SONRAKİ NESİLLERE HER ZAMAN YOL GÖSTERİCİ OLMUŞLARDIR.

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ, ARGE & ÖZEL TASARIM FAALİYETLERİMİZLE MÜŞTERİLERİMİZİN FARKLI YAŞAM BİÇİMLERİNE, KİŞİSEL ZEVKLERİNE VE KULLANIM ALIŞKANLIKLARINA UYGUN, DÜNYA STANDARTLARINDA, KEYİF VEREN ŞIK VE ZARİF ÜRÜNLER TASARLAMAK VE ÜRETMEKTİR.

VİZYONUMUZ, EL İŞÇİLİĞİMİZ VE HÜNERLERMİZİ KULLANARAK ÜRÜN KALİTESİNDE ÇITAYI SÜREKLİ YÜKSELTMEK, YENİLİKLERLE MÜŞTERİLERİMİZİ ŞAŞIRTMAK VE SEKTÖRDEKİ LİDER FİRMA YAPIMIZI KORUMAKTIR. BUNUNLA BİRLİKTE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ İHRACATLARLA TÜRKİYE'YE DÖVİZ GİRDİSİ KAZANDIRMAK VE ONLARCA KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYARAK TÜRKİYE EKONOMİSİNE KATKIDA BULUNMAKTIR.

FİRMA PROFİLİ

ONLARCA ÇALIŞANI VE BİR O KADAR DA DEĞERLİ TEDARİKÇİLERİ SAYESİNDE AKM MOBİLYA KLASİK VE AVANGARDE MOBİLYA ÜRETİMİNDE, TEDARİĞİNDE VE KİŞİYE ÖZEL MOBİLYA ÜRETİMİNDE LİDER FİRMA OLMA ÖZELLİĞİ KORUMAKTADIR. HEM YURTİÇİ, HEM DE YURTDIŞI PAZARDA ÜRETİM VE PAZARLAMA AĞINI BÜYÜTMEK ÖNCELİKLİ HEDEFLERİNDENDİR. YAKLAŞIK 4000 METREKARE ÜRETİM VE SHOWROOMDA ENTEGRE OLARAK İŞLEYEN BİR YAPIDA HİZMET VEREN AKM MOBİLYA, TÜRKİYE ÇAPINDA GENİŞ ALANA YAYILMIŞ BİR BAYİ YAPILANMASI VE YURTDIŞINDA PEK ÇOK ÜLKEYE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İHRACAT FAALİYETLERİ İLE HER GEÇEN GÜN BÜYÜMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.